11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İstanbul’da Sedat Peker ve suç örgütüne eş zamanlı operasyon

İSTANBUL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE POLİSİNDEN İL GENELİNDE SEDAT PEKER VE SUÇ ÖRGÜTÜNE BAĞLI 63 ŞÜPHELİNİN YAKALANMASINA YÖNELİK EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLEDİ. OPERASYON KAPSAMINDA ÇOK SAYIDA ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. İSTANBUL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBESİNE BAĞLI EKİPLER TARAFINDAN İL GENELİNDE SEDAT PEKER VE SUÇ ÖRGÜTÜNE BAĞLI 63 ŞÜPHELİNİN YAKALANMASINA YÖNELİK EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLEDİ. ÖZEL HAREKAT POLİSLERİNİN DE DESTEK VERDİĞİ OPERASYONDA BASKIN YAPILAN ADRESLER DİDİK DİDİK ARANDI. ÖTE YANDAN OPERASYON DÜZENLENEN ADRESLERDEN BİRİ DE BAHÇELİEVLER OLDU. OPERASYON İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIN DEVAM ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ.
Asayiş - 9 Nisan 2021 06:56 A A

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele polisinden il genelinde Sedat Peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı ekipler tarafından il genelinde Sedat Peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda baskın yapılan adresler didik didik arandı. Öte yandan operasyon düzenlenen adreslerden biri de Bahçelievler oldu. Operasyon ile ilgili çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Bu haber 27 kez okundu.
Asayiş - 06:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

POPÜLER HABERLER