16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Diyarbakır’da kısıtlama sessizliği

TÜM TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ DİYARBAKIR’DA DA CUMA AKŞAMI SAAT 21.00 İTİBARİYLE BAŞLAYAN 56 SAATLİK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA CADDE VE SOKAKLARDA SESSİZLİK HAKİMKEN, KENT GENELİNDE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA POLİS EKİPLERİNİN DENETİMLERİ İSE SÜRÜYOR.
Asayiş - 7 Şubat 2021 10:33 A A

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Diyarbakır’da da cuma akşamı saat 21.00 itibariyle başlayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında cadde ve sokaklarda sessizlik hakimken, kent genelinde korona virüs tedbirleri kapsamında polis ekiplerinin denetimleri ise sürüyor.

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde 8 Şubat Pazartesi saat 05.00’da sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması cuma akşam saat 21.00’da başladı. Kısıtlamanın başladığı saatten itibaren Diyarbakır’da cadde ve sokaklar boş kalırken, güvenlik güçleri sabahın ilk ışıklarıyla denetimlere devam edip, tedbirlere uymayan vatandaşlara cezai işlem uyguladı. 56 saat sürecek kısıtlamada cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

Bu haber 97 kez okundu.
Asayiş - 10:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ